Föremål som liknar karmstol Barockstil
3420 Karmstol
barockstil, sits och rygg i skinn
Såld: 400 kr
Såldes den 13 november 2023
4263 Karmstolar
+ stolar, 2 + 4 delar, barockstil, tidigt 1900-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
9466 Karmstolar
Ett par, barockstil, rygghöjd: 114 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 31 juli 2023
8146 Karmstol
Barockstil
Såld: 250 kr
Såldes den 29 maj 2023
7341 Karmstolar
Såld: 600 kr
Såldes den 3 april 2023
9321 Karmstolar
ett par, Barockstil
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022
9204 Karmstol
Barockstil, Ek
Såld: 300 kr
Såldes den 3 oktober 2022
3116 Karmstolar
Ett par, barockstil
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2022
3233 Karmstolar
ett par, barockstil. Proveniens Västerås slott
Såld: 350 kr
Såldes den 25 april 2022